سوئیت شیراز   
حوه مصرف كرم مترونيدازول واژينال  سالم زيبا سالم زيبا .

سالم زيبا

حوه مصرف كرم مترونيدازول واژينال

واژن به طور طبيعي داراي ارگانيسم هاي مختلفي مثل باكتري ها و قارچ ها است كه براي عملكرد طبيعي آن لازم است. تغيير در تعادل نسبت بين اين قارچ ها و باكتري ها ممكن است منجر به التهاب واژن يا واژينيت شود.
به طور معمول زنان در سنين باروري خود واژينوز باكتريايي را تجربه مي كنند، اما به هر حال هر زني مي تواند به اين وضعيت دچار شود. پزشكان دقيقا نمي دانند كه دليل واژينوز باكتريال چيست اما فعاليت هاي خاصي مانند مقاربت جنسي يا استفاده از دوش واژينال به طور مكرر، شما را در معرض خطر بالاتري براي ابتلا به اين نوع التهاب قرار مي دهد
واژينوز باكتريايي يكي از شايع ترين عفونت هاي زنان در سنين باروري است و مترونيدازول به عنوان موثرترين دارو جهت درمان پيشنهاد مي شود.
 مترونيدازول يك آنتي بيوتيك است كه براي درمان عفونت هاي ناشي از باكتري ها و ديگر ميكروارگانيسم ها به نام پروتواسان مورد استفاده قرار مي گيرد. اين دارو به شكل هاي مختلف قرص، شربت و پماد شياف در داروخانه ها موجود است.
 پماد مترونيدازول چيست؟
مترونيدازول يك آنتي بيوتيك است كه با باكتريهاي بدن مبارزه ميكند. مترونيدازول واژينال (استفاده از طريق واژن) براي درمان عفونتهاي باكتريايي واژن مورد استفاده قرار ميگيرد و ممكن است از مترونيدازول واژينال براي موارد ديگري كه در اين ليست ذكر نشده است هم استفاده شود.
نامهاي تجاري: MetroGel-Vaginal, Nuvessa, Vandazoleهمه دستورالعملهاي درج شده برروي ليبل دارو را رعايت كنيد. در مورد ابتلا به همه ي بيماري ها و آلرژي ها يا داروهايي كه مصرف ميكنيد به پزشك اطلاع دهيد.
  نحوه استفاده از مترونيدازول واژينال
قبل از شروع درمان با ژل واژينال مترونيدازول ، بروشور دارويي داخل بسته را به دقت مطالعه كنيد. اين بروشور به شما كمك مي كند تا اطلاعات جامعي را راجع به دارو به دست آورده و از عوارض جانبي احتمالي آن مطلع شويد.
اين دارو را در زمان خواب استفاده كنيد.مترونيدازول واژينال اغلب در يك نوبت استفاده ميشود. معمولا اين دارو براي ۵ شب استفاده ميشود. دوز تعيين شده ي دارو توسط پزشك را با دقت استفاده كنيد.مترونيدازول واژينال خوراكي نيست و تنها بايد از طريق واژن استفاده شود.قبل از استفاده از دارو، واژن را به آرامي بشوريد. دستهايتان را قبل و بعد از استفاده دارو بشوريد.دارو را تا اتمام دوره ي درمان مصرف كنيد. ممكن است علايم بيماري قبل از نابودي تمام باكتريها بهبود يابد. فراموش كردن استفاده از دارو ميتواند خطر ابتلا به عفونتهاي بعدي را افزايش دهد.

ادام ه مطلب لينك زير:

حوه مصرف كرم مترونيدازول واژينال


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ آذر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۰:۱۴ توسط:مبينا موضوع:

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
آواتار :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :